rus rus Eng
 

 

TostiDarba pasākumos
Sarunājas draugi: - Kā man apnicis darbs! Katru dienu viens un tas pats. - Piekrītu, darbs nav pati patīkamākā vieta, uz kurieni rītos aiziet no sievas. Pacelsim glāzes par darbu, kas cilvēkiem sagādā prieku!


Iedzersim par to, lai nekad negadītos nokavēt darba dienas beigas!!!


Naktī sieva modina vīru: -Mīļais, es sapnī redzēju, ka Tu man nopirki skaistu vakarkleitu. -Mēģini aizmigt un nosapņot, kur es ņemšu naudu!-atņurd vīrs. Pacelsim glāzes par to, lai mūsu labākie sapņi piepildās!


Iedzersim par to, lai pienāktu tādi laiki, kad pateikt BOSAM: "LŪDZU,SAMAZINIET MANU ALGU!" nesagādātu nekādas grūtības un raizes!


Tiem, kas palika bez balvas: Pacelsim gāzes par to, lai mēs nebūtu atkarīgi no balsotājiem, bet gan katram pašam pietiktu naudas savu vēlmju apmaksai! 
Kāzās
Es novēlu jaunajam pārim lai dzīvē viss būtu melns. Lai vīrs staigātu melnā uzvalkā un ar melnu diplomātu, lai smēķē melno Winston, lai sieviņa brauktu ar jaunu melnu Mersedesu, lai abi atpūšas pie Melnās jūras un dzer melnu kafiju ar melno Rīgas balzamu!!!


Pastāv uzskats, ka vispirms jāapgūst teorija, tad var ķerties pie prakses. Mīlestībā ir otrādi: par teorētiķi kļūst tad, kad prakse jau beigusies. Pacelsim glāzes par teorijas un prakses vienotību!


Līdz kāzām vīrietis runā, bet sieviete klausās. Pēc kāzām sieviete runā, bet vīrietis klausās. Pēc pāris gadiem runā gan sieviete, gan vīrietis, bet klausās kaimiņi... Pacelsim glāzes par labiem kaimiņiem! 


Mēdz teikt, ka sievietei mīlestība ir visa dzīve. Vīrietim mīlestība - dzīves epizode. Pacelsim glāzes par tādu epizodi, kas turpinās visu dzīvi!


Gudrajam jautāja: - Kā saglabāt labas attiecības starp vīru un sievu? - Vīram nav jāklausās, ko runā sieva, un sievai nav jāskatās, ko dara vīrs! Pacelsim glāzes par jaunlaulāto saskaņu! 


Mēdz teikt: nav jābrīnās, ja šķiras, bet ir jābrīnās, ja mūžam nešķiras. Vēlu jums nodzīvot tā, lai ļaudis brīnītos! 


Dzīve ir pretrunu pilna. Kad noziedznieku ieslēdz važās, viņš alkst tās saraut. Bet ar mums kopā ir divi brīnišķīgi cilvēki, kuri brīvprātīgi savažojuši viens otru zelta važām. Pacelsim glāzes par to, lai šīs važas būtu mūžīgas un nestu viņiem tikai laimi!


Lai sagaidītu sudrabkāzas, sievai ir vajadzīgs zelta raksturs, bet vīram - dzelzs izturība. Pacelsim glāzes par šo brīnišķīgo sakausējumu! 


Mana sievasmāte - īstais eņģelis! Tev paveicās, bet manēja vēl ir dzīva ... Iedzersim par labām sievasmātēm, lai viņām laba veselība un ilgs mūžs!


Iesākumā Dievs radīja tikai vīrieti. Dievs bija viņu nodrošinājis ar visu– ēdiens, dzēriens, pajumte. Bet vienalga vīrietis staigāja noskumis. Dievs juta, ka vīrietis jūtas vientuļš. Tādēļ Dievs teica: „Nav labi, ka tu esi viens. Es tev radīšu dzīves biedru”. Dievs neradīja sievieti no vīrieša galvas, lai tā nevaldītu pār viņu, un neradīja arī no vīrieša pēdas, lai vīrs pār sievu nevaldītu, bet gan radīja no vīrieša ribas, lai viņa sieviete būtu viņam vienmēr blakus, lai tie būtu viens vesels, lai tie dāvātu viens otram mīlestību, uzticību, līdzjūtību, priekus un bēdas, pavadītu ik dienu kopīgi, visā mūža garumā...
 
Dažādi
Reiz dzīvoja laime. Kādu dienu viņai sagribējās padarīt kādu cilvēku laimīgu, tāpēc laime izgāja laukā un pirmajam satiktajam cilvēkam jautāja: "Kas tev ir vajadzīgs, lai tu būtu laimīgs?" Cilvēks vēlējās māju, mašīnu, daudz naudas. Laime viņam to visu iedeva un gāja tālāk. Satika vēl kādu cilvēku un vaicāja, ko viņam vajag, lai būtu laimīgs. Šis cilvēks vēlējās labi apmaksātu un prestižu darbu pazīstamā firmā, skaistu, jaunu sievu un popularitāti. Laime viņam to iedeva, bet vēl nebija apmierināta ar sevi, tāpēc viņa nolēma padarīt laimīgu vēl kādu cilvēku. Trešajam cilvēkam viņa jautāja: "Ko lai es tev dodu, lai tu būtu laimīgs?". Cilvēks padomāja un teica laimei: "Man ir brīnišķīga ģimene, darbs, kurš patīk, labi draugi. Es esmu apmierināts ar dzīvi un man no tevis neko nevajag." Laimei tā iepatikās šī cilvēka atbilde, ka viņa nolēma no tā brīža katru dienu staigāt šim cilvēkam pa pēdām. Iedzersim par to, lai arī mūsu šīsdienas jubilāram laime pa viņa pēdām staigātu katru dienu!


Uzsaucam tostu cēlu: Par skaistu dvēseli, kas mīt cilvēkā... Par cilvēku attiecībām, kuras nevar iemainīt pret materiālām lietām... Par sapņiem, kas izgrezno mūsu dzīvi zemapziņā... Un par visu to pašu labāko... Priekā!


Mēs esam sanākuši, lai paceltu glāzes un iedzertu. Pacelsim glāzes par to, ka esam šeit sanākuši!


Ubags klauvē pie bagātnieku durvīm. Kalpone pa logu uzsauc: - Ej prom, saimnieces nav mājās! - Es lūdzu tikai gabalu maizes, bet saimniece lai paliek saimniekam! Pacelsim glāzes par to, lai katrs ņemtu no dzīves savu daļu!


Vīrietis atklāja ieročus un izdomāja medības; sieviete atklāja medības un izdomāja kažokādas. Vīrietis atklāja krāsas un izdomāja gleznošanu; sieviete atklāja gleznošanu un izdomāja kosmētiku. Vīrietis atklāja vārdu un izdomāja valodu; sieviete atklāja valodu un izdomāja tenkas. Vīrietis klāja zemes apstrādi un izdomāja pārtiku; sieviete atklāja pārtiku un izdomāja diētu. Vīrietis atklāja draudzību un izdomāja mīlestību; sieviete atklāja mīlestību un izdomāja laulības. Vīrietis atklāja sievieti un izdomāja seksu; sieviete atklāja seksu un izdomāja galvas sāpēs. Vīrietis atklāja tirdzniecību un izdomāja naudu; sieviete atklāja naudu, un kopš tiem laikiem arī sākās visas problēmas. Iedzersim par visām labajām lietām, kas dzīvē sagādā prieku nevis problēmas!


Tā runā, ka minūte smieklu pagarina dzīvi par piecām minūtēm. Tā nu uzreiz top skaidrs, kāpēc pēc dzīvības radīšanas uz Zemes Dievs dzīvo mūžīgi...Iedzersim par smiekliem, kas uzlabo mūsu dzīvi!


Dzēruma pakāpes: PELNRUŠĶĪTE - atnāk mājās tikai ar vienu kurpi; SNIEGBALTĪTE - pamostas gultā ar septiņiem večiem; SARKANGALVĪTE - pamostas vecmāmiņas gultā; APBURTĀ PRINCESE - 100 gadus neko neatceras; NĀRIŅA - no rīta smird pēc zivs; PELĒKAIS VILKS - no paģiru elpas sabrūk sivēnu mājiņas; MIKĪPELE - ausis piepampušas, rokās balti cimdi, bet frakas nav; KOLUMBS - nezina, kurp doties, aizbrauc - nezina, kur atrodas, bet braucienu apmaksā valsts...Iedzersim par to, lai mēs zinātu mēra sajūtu!


Daudzi no mums jau ir krituši. Un vēl tikpat arī kritīs. Tāpēc aicinu Jūs pacelt glāzes un atcerēties, ka "Kulminācijas brīdī nevajag atslābt"!


..Par to, kā students gājis uz eksāmenu. Viņam bijis jāatbild uz 3 jautājumiem, bet atbildes viņš nav zinājis. -Pasniedzēj, es nezinu atbildes uz šiem trīs jautājumiem. Bet es jums uzdošu 3 citus jautājumus. Ja zināsiet atbildes, lieciet man nesekmīgu atzīmi, ja nezināsiet- sekmīgu. Pasniedzējs piekrīt. -Kas ir likumīgi, bet neloģiski? Nelikumīgi, bet loģiski? un nelikumīgi un neloģiski? Pasniedzējs nezina, ieliek sekmīgu atzīmi un prasa pareizās atbildes. -Pasniedzēj, jums ir pāri 50 gadiem un jums ir jauna un skaista sieva - tas ir likumīgi, bet neloģiski. Jūsu sievai ir mīļākais - tas ir nelikumīgi, bet loģiski. Un jūs tikko šim mīļākajam ielikāt sekmīgu atzīmi. Tas ir nelikumīgi un neloģiski. Dārgie biedri, iedzersim! Jo tas ir gan likumīgi, gan loģiski!!!


Lai dzīvo neprāts un nepazūd saprāts!!!


 
 

 

studiof5